Çok Twitter, az ilişki

Bir çöpçatan sitesinin derlediği istatistiklere göre Twitter kullanım süresiyle ortalama flört süresi arasında ters orantı var.

İstatistiklere göre Twitter’ı yoğun kullananların romantik ilişkileri daha kısa sürüyor.

OkCupid adlı çöpçatan sitesinin derlediği bilgiler, Twitter kullanım süresiyle romantik ilişki süresi arasında ters orantı olduğunu gösteriyor.

Yenimedyaduzeni.com sitesinde yer alan habere göre milyonlarca kullanıcısı olan okCupid’in vardığı sonuçlar şöyle:

1. Twitterı hergün kullananlar daha kısa süreli ilişkiler yaşıyor. Tabi burada Twitter kullanıcısı olarak yoğun kullanıcılar kastediliyor. 833.987 OkCupid kullanıcısı baz alınarak yapılan korelasyonda bir de şu var: İlişkinin uzunluğu yaşla ters orantılı (Twitter kullanıcısının yaşı büyüdükçe, ilişki süresi kısalıyor.) 18 yaş Twitter kullanıcısının ortalama ilişki süresi 9 ay. Aynı yaş sekmesinde Twitterı yoğun kullanmayanlarınki ortalama 9,5 ay. 50 yaşındaki yoğun Twitter kullanıcısının ortalama ilişki süresi 15 ay ve Twitter kullanıcısı olmayanların ortalama ilişki süresi 17 ay.

2. Twitter kullanıcılarının mastürbasyon sıklığı daha yüksek. 21.315 kullanıcı baz alınarak ulaşılan istatistik kısaca şunu söylüyor: Her gün Twitter kullanan her iki kişiden biri her gün mastürbasyon yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz